יש לי גלידה הכי טובה...

יש לי גלידה הכי טובה...

בשנים האחרונות עולם הגלידות השתנה ללא היכר: אם בעבר גלידה אמריקאית היתה להיט וגלידה של סנוקרסט בשלושה טעמים היתה וואווו, כיום זה לא המצב. הטרנד העכשווי נשען על גלידות טבעיות בטעמים מופלאים ובמגוון מרקמים, עם ערכים קלוריים משתנים: החל מגלידת שמנת ועד לגלידות יוגורט וסורבה לשומרי משקל, כשלכל סוג גלידה בלעדיות על מכונה שמייצרת אותה. הגלידריות מתחרות ביניהן לא רק על סגנונות הגלידות וטעמן, אלא במראה שלהן, כאילו מדובר בתחרות מיס עולםשל הגלידות. מירקם אוורירי, יציב ומעוצב של הגלידות הינו קריטריון בסיסי לעמידה בתחרות הזו ולהצגתן של הגלידות בחלונות הראווה. מי עומד מאחורי עיצוב הסטיילינג של הגלידות? מכונות הגלידה.

 

לגלידה הכי טובה מגיע !!!BRAVO

בשנים האחרונות מירקמי הגלידות עברו טרנספורמציה משמעותית: מגלידה קשה ומוצקה שנמסה במהירות בפה לעבר גלידה נימוחה ואוורירית שמותירה לנו עוד כמה שניות של חסד להתענג ממנה. לחברת BRAVO האיטלקית יש חלק חשוב בכך. חברת BRAVO פורצת הדרך בתחום מכונות הגלידה האיטלקיות והסורבה, יצרה פטנט רשום – TRITTICO במכונה אחת מבצעים חימום, פיסטור והגלדה. היא נחשבת כחברה המובילה לייצור מכונות גלידה, מקררי הקפאה לגלידה ומקררי תצוגה ובעלת ארבעים שנות מוניטין, מחקר ופיתוח. החברה חרטה על דגלה קידמה ושיפור טכנולוגי מתמשך, תוך שמירה על מירקם משופר של הגלידה. היא מצטיינת בחדשנות בלתי פוסקת, בגיוון, בחשיבה מחוץ לקופסא ובהמצאת פטנטים בתחום.BRAVO - צעד אחד קדימה!

 

סוד הטעם טמון ב- TRITTICO ו- IONIC

בשנת 1974 המציאהBRAVO אתה- - TRITTICO פטנט רשום שמספק מענה מושלם לתהליך החימום, הפיסטור וההגלדה במכונה אחת. היתרונות בולטים לעין ולחיך: חסכון בעלויות, שמירה על היגיינה מקסימלית

 

 

 תודות לתהליך הפיסטור ותוצרים איכותיים לאין שיעור. ראו בחברה כי הפטנט מוצלח והמציאו מערכת חדשנית

נוספת: IONIC - מאפשרת ליצור מרקם של גלידה לפי בחירה, קרמי או קשה יותר, כל זאת הודות לחיישנים בתוף ההגלדה.

כך נוצרת גלידה נפלאה עם מרקם, נפח ויציבות מרשימים ביותר .הפילוסופיה של TRITICO ושל מערכת IONIC : “גלידה תמיד צריכה להיות יציבה ועם כמות נכונה של אוויר בתוכה!” גלידות שעוברות תחת ידיהן המסורות של BRAVO מוצגות בגאווה בכל ויטרינה של גלידריה שמכבדת את עצמה.

 

לא קופאים על השמרים

כמו שאנו מכירים את BRAVO , היא לא קופאת לרגע על שמריה. החברה דוגלת בחדשנות טכנולוגית וחדשנות בכל נושא השירות ללקוחות, החברה מאמינה בקשר עם הלקוחות לטווח ארוך ובלתי מתפשר. כך גם מכונות הגלידה והמקפיאים של   BRAVO  את מיטב הטכנולוגיה והחידושים האחרונים נוכל למצוא במוצרי הדגל שלה:

 

 

 

 

PREMIUM TRITTICO STARTRONIC להכנת גלידה וסורבה

 

על מנת לייצר באמצעות מכונה זו גלידה או סורבה, עמלו מיטב המוחות על מחקר ופיתוח במשך שנים רבות. נעים להכיר! המכונה המשולבת הראשונה לייצור גלידה, המאופיינת ביכולות טכנולוגיות גבוהות ביותר ומשווקת עם ציוד בסיס מקיף שנוח לתפעל. המכונה בעלת שני תאים ועוצבה באופן נוח וידידותי למשתמש: התא העליון - אנכי ומיועד לחימום ופיסטור. התא התחתון - רוחבי ומשמש כמקפיא ) .)Batch Freezerאת חומרי הגלם יש לחמם עד לטמפרטורה של 85מעלות, כשתהליכים מקבילים מתרחשים בו זמנית: בתא העליון הגלידה עוברת את שלב הפסטור ובתא התחתון את שלב ההגלדה. ניתן להזמין את המכונה עם מדחס קירור מים או אויר ובמגוון דגמים וגדלים.

 

TRITTICO EXECUTIVE EVO המכונה האולטימטיבית לכל קונדיטור

 

מכונה זו יודעת לייצר: גאנש, קרמים, ריבות, מרשמלו, רטבים, טמפרור שוקולד, מרנג, בצק רבוך לאקלרים, פחזניות ועוד. קלות התפעול והפונקציונאליות של המכונה באים לידי ביטוי בעבודה הרציפה שלה כדוגמת: מכסה שקוף למיכל שניתן להוסיף ולראות את המסה, בחירת מסך LCD או מסך מגע, במערבל ניתן לשלוט במהירות הערבול. בחזית הקדמית דלת נפתחת המאפשרת הוספת מרכיבים למסה המקוררת. למכונה שני תאים, התא העליון, מגיע עד טמפרטורה של

115 מעלות ובתא התחתון מתבצע קירור ואף הקפאה. ניתן לקרר ולהקפיא כל מסה כולל טמפרור שוקולד

במכונה זו, ללא מגע יד אדם והכל במכונה אחת, דבר השומר על היגיינה מרבית. המכונה מצויידת במערכת IONIC מדור שלישי אשר מאפשרת בחירת המרקם של המסה: קרמית או קשה יותר, המערכת פועלת על ידי חיישנים בתוף, דבר המבטיח דיוק מרבי במרקם שנבחר. אין פלא שחברות כגון "מקלות וניל", " R2M " ועוד בחרו במכונת ה- EVO להכנת התוצרים במקסימום דיוק עם מרקם וטעם נפלא.

 

 

מיותר לציין שהמכונות ידידותיות לשימוש ותפעול, הזנה וטעינת התערובת קלה, קיימת בקרה אלקטרונית של מחזורי ההפעלה ולא פחות חשוב: קלה לתפעול וניקוי תודות לפיית מים פנימית המקלה על התהליך. היתרון הבולט, חסכון בצריכה )איך לא...( עומד לזכות השם שעומד מאחורי המכונות - BRAVO ומערכות ה- TRITTICO ו- IONIC שבזכותן התוצאות מרהיבות ומדויקות.

עמיר צבר - המשווק הבלעדי של BRAVO בישראל

עמיר צבר - 40 שנות מוניטין בייעוץ ייבוא ושיווק ציוד למאפיות וקונדיטוריות ומובילת התחום בתעשיית המזון. החברה בוחרת בקפידה את ספקיה, תוך שמירה על הקריטריונים: חדשנות טכנולוגית, מקצועיות, שירות, איכות והבנת צרכי הלקוח. מכאן, מתבקשת הבחירה ב- BRAVO כמותג המשווק בבלעדיות לחברה. בין מגוון המוצרים הרחב שהחברה משווקת נכללים: תנורי עגלה מסתובבת וחדרי תפיחה, מיקסרים פלניטרים, מרדדות ומלושי בצק ספיראלים, קווים אוטומטיים לתעשיית הבצק והמאפים, מכונות לעיבוד קיצוץ ירקות ופורסות לחם וכמובן מקפיאים ומקררים

ומכונות לייצור גלידה. המבחר מבטיח יכולת בחירה והתאמה מרבית לדרישות הלקוח, השירות והמקצועיות ללא תחרות )וזו לא רק קלישאה(. מחלקת השירות מורכבת מצוות טכנאים וותיקים ומסורים שביכולתם לתת ייעוץ והתאמת פתרונות יצירתיים לכל דרישה ולכל מטרה. כשכל היתרונות חוברים להם יחד במקום אחד, אפשר לצפות להפתעות. רק טובות!

כשיש שם טוב, גם הטעם טוב!

 

לפרטים נוספים על המוצר לחץ כאן

צור קשר
דלג על צור קשר

צור קשר

checked
עבור לתוכן העמוד