תנורי SVEBA DAHLEN

בין אם מדובר על תנור עגלה מסתובבת, תנור תאים, תנור פיצה או חדר תפיחה- בחירת תנור למאפייה, תנור לקונדיטוריה, ציוד לקונדיטוריה או ציוד למאפייה בכלל, היא החלטה חשובה מאוד.

ב- SVEBA DAHLEN הבינו מזמן שעל מנת להפוך למאפייה או קונדיטוריה רווחית דרוש הרבה יותר ממאפים טובים, זאת הסיבה שהם מביטים בתמונה הגדולה כאשר מפתחים פתרונות אפייה.

עבור האופים עצמם, המאמצים של SVEBA DAHLEN בפיתוח תנורי אפייה למאפיות ולקונדיטוריות, מבטיחים תנורי עבודה יעילים ואיכותיים וכמובן קלים ונוחים לתפעול. עבור המאפייה כעסק, התנורים של SVEBA DAHLEN מצמצמים את צריכת האנרגיה והעלויות הכרוכות בכך. עם התנורים של SVEBA DAHLEN תוצאות האפייה מעולות, עלויות הצריכה נמוכות ויחד עם שירות יעל ומהיר מצד חברת עמיר צבר, הרגשת הביטחון הולכת וגדלה.

אחד היתרונות הגדולים של החברה הוא צוות הפיתוח הגדול, אשר שם דגש עיקרי על טכנולוגיות חדשות וחומרים מתקדמים ומביא את החברה להיות תמיד צעד אחד לפני כולם.

תודות לשנות ניסיון רבות, בנתה לעצמה החברה הבנה לצרכי המאפיות והקונדיטוריות ולמדה להתאים לכל מאפייה או קונדיטוריה את המערך החכם ביותר בהתאם לצרכי העסק.

צור קשר
דלג על צור קשר

צור קשר

checked
עבור לתוכן העמוד